Katalog Mayoral 2016: dopasuj ubranie do charakteru dziecka

Ubranka to nie tylko odzież wierzchnia, które celem jest przysłonięcie ciała i ochrona przez zimnem. Powinny one również podkreślić charakter i styl dziecka. Ta idea przyświeca właśnie hiszpańskiemu producentowi artykułów dziecięcych, Mayoral. Jest bardzo znany i popularny, bo działa na rynku już od 70 lat.

Ubierz dziecko wytwornie i uroczo

Ubranka Mayoral są niezwykle i zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji. Przede wszystkim są doskonale skrojone i wygodne w noszeniu. Projektanci zwracają uwagę na detale, jak np. sposób odpinania ubrań. Stosują guziczki tuz przy głowie, żeby ściąganie i zakładanie rzeczy nie było kłopotliwe. Oprócz tego wszywają wstawki, które powodują, że ubranka świetnie leżą i dopasowują się do sylwetki dziecka, ale to tylko niektóre udogodnienia, które wpływają na to, że artykuły tego hiszpańskiego producenta są takie niezwykłe. Są przede wszystkim bardzo oryginalne. Ich fasony i pomysłowość twórców zdecydowanie zasługują na uwagę. Niektóre modele nie różnią się nawet bardzo od rzeczy, które rodzice mogą kupić dla siebie w tradycyjnym sklepie. Choć swetry, sukienki mają podobne elementy jak w przypadku kreacji rodziców, to jednak podkreślają równocześnie niewinność i wiek dziecka. Maluchy wyglądają w nich wprost uroczo, a jednocześnie są bardzo eleganckie i wytworne. Ubranka świetnie sprawdzają się na co dzień, ale także na specjalne uroczystości, jak np. jubileusze rodzinne, śluby, komunie itp. Taki jest właśnie katalog Mayoral 2016. Każdy znajdzie tam coś co przypadnie mu do gustu.

Dopasuj ubranie do dziecka

Żeby dziecko dobrze wyglądało w ubrankach, trzeba je dopasować do jego usposobienia i charakteru. Każdy rodzic wie mniej więcej jaka jest jego pociecha, co sprawia jej przyjemność i w czym dobrze wygląda. Niektórzy preferują bardziej sportowy styl, podczas gdy inni zwracają uwagę na to, by pociecha wyglądają jak z żurnala. Dotyczy to szczególnie dziewczynek, które mamy bardzo lubią stroić, kupować im zwiewne sukienki lub też modele casualowe. Choć opiekunowie najbardziej wiedzą co może się spodobać ich dzieciom, to jednak warto wziąć pod uwagę opnie samych najmłodszych. Nie zaszkodzi spytać się ich o zdanie i dowiedzieć się co im się podoba. Wtedy dzieci będą się czuły docenione, a do tego ubranie może stać się ulubionym. W końcu same je wybrały. Można to zrobić już przeglądając katalog Mayoral 2016. Warto podpytać wtedy pociechy, w czym chciałaby chodzić, by poznać jej gust.