Toyota SMARTPLAN dla małych firm i nie tylko

Obecnie prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest wręcz niemożliwe bez posiadania własnego samochodu. Mowa oczywiście o właścicielach małych firm, jak też i dużych przedsiębiorstw. Nie można bowiem umawiać się z klientami, tylko i wyłącznie w swoim biurze ani jeździć w delegacje komunikacją publiczną. Z pomocą jednak przychodzi Toyota SMARTPLANhttp://auta-firmowe.pl/co-to-jest-leasing-smartplan/.

Czym jest Toyota SMART PLAN?

Mówiąc najprościej, Toyota SMART PLAN to nowoczesny program wynajmu samochodu długoterminowego, na czas określony. SMART PLAN powstał z myślą o mikro, małych oraz średnich firmach. Warto wspomnieć, że program Toyoty wyróżnia się na tle ofert innych producentów samochodów. Jest to przede wszystkim brak konieczności wykupu samochodu po wygaśnięciu kontraktu.

Toyota SMART PLAN pozostawia właścicielom firm tak zwaną wolną rękę – sami decydują, czy po upływie ustalonego wcześniej terminu chcą zakupić samochód, czy też oddać. W przypadku zakupu cena auta będzie ustalana po wartości rynkowej. Jedynym kosztem jednak, który kierowcy będą musieli ponieść to odgórnie ustalona rata miesięczna. W niej jednak zawiera się ubezpieczenie, finansowanie oraz serwisowanie.

SMARTPLAN Toyota, czyli oferta idealna

SMARTPLAN Toyoty niesie dla przedsiębiorców szereg korzyści. Przede wszystkim dostają oni całkowicie nowy oraz ekonomiczny samochód, który gwarantuje komfort użytkowania i podróżowania nawet na przysłowiowy drugi koniec świata. Znacząco więc ułatwia to wyjazdy w delegacje czy na spotkania z kontrahentami. Toyota SMARTPLAN przewiduje niskie koszty za eksploatację. Nie trzeba więc martwić się wysokimi rachunkami między innymi za wizyty na stacjach benzynowych czy chociażby za serwisowanie auta.

Jest to świetna okazja także dla tych przedsiębiorców, którzy poszukują samochodu niezawodnego. Toyota bowiem to marka, która cechuje się bezawaryjnością. Świadczyć o tym może, chociażby raport awaryjności niemieckiego stowarzyszenia Technischer Überwachungsverein (TÜV) z 2016 roku.

Toyota leasing: korzyści

Oprócz wspomnianych już korzyści leasing Toyoty, czyli SMARTPLAN właśnie posiada szereg innych zalet. Wśród nich należy wymienić między innymi gwarancję wykupu samochodu przez Dealera Toyoty, a także niskie koszty leasingu i liczne rabaty właśnie dla przedsiębiorców mikro, małych i średnich firm. Właściciele działalności gospodarczych mogą również liczyć na elastyczne warunki dostosowane do ich potrzeb, a także możliwość odliczenia podatku VAT od miesięcznych rat. Zainteresowani mają do wyboru ubezpieczenie roczne bądź wieloletnie. Warto też nadmienić, że wartość auta nie spada zbyt drastycznie.

Jak skorzystać ze SMARTPLAN Toyota?

Aby skorzystać z leasingu Toyoty, wystarczy jedynie wybrać odpowiedni samochód, a następnie skontaktować z Dealerem Toyoty i wypełnić wniosek leasingowy. Po przedstawieniu dokumentów firmy i dokumentów finansowych wydawana jest decyzja. Zwykle trwa to stosunkowo krótko. Po odebraniu pozytywnej decyzji wystarczy podpisać umowę, a następnie po prostu odebrać samochód od firmy.